BİZ KİMİZ?

  • FİGEN ÇAMLIYURT Kurucu / Uzman Danışman

    Uludağ Üniversitesi Ekonometri Bölümü’nde eğitim alan Çamlıyurt, Arıkanlı Holding taşıma grubu şirketlerinde Satış ve Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalıştı. Ardından Demirören Şirketler Grubu Satış ve Dağıtım Ağı Geliştirme Direktörlüğü görevini üstlendi. Bayii yapısının reorganizasyonuyla beraber şirket mağaza kurulumlarının stratejisini belirlenmesine ve uygulanmasına liderlik etti. 2010 yılında Turkuaz Gıda adıyla Ortadoğu’ya yerel tatları pazarladığı gıda ihracat şirketini kurdu. 2012 -2017 arasında; OSAP Satış ve Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı, yönetim kurulu üyeliği, sonrasında ise Multinet Kurumsal Hizmetler A.Ş’nin Kilit Müşteriler Satış Direktörlüğünü yaptı.Figen Çamlıyurt bugüne kadar edindiği deneyimi ve bilgi birikimini, ülkemiz KOBİ, OBİ ve Startup şirketlerine en etkin şekilde aktarabilmek amacıyla, 2018 yılında FCS’yi kurdu. Stratejik satış yönetimi, satış ve kanal stratejilerinin kurulumu, satış organizasyonlarının kurulumu konularında uzmandır. Girişimci mentorluğu ve satış eğitimleri vermektedir.

  • ŞENAY TURAN İSLAM Uzman Danışman

    1992 yılında Konya Anadolu Lisesi’ nin ardından 1997 yılında Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümününden mezun oldu. İş hayatına Hyundai’ de Pazarlama Uzmanı olarak başladı. Yurtiçi Kargo’da Pazarlama Müdür Yardımcısı ve Satış Planlama Müdürü olarak çalıştı. Aras Kargo ve Fillo Kargo’da Yönetim Danışmanlığı, son olarak da Multinet Kurumsal Hizmetler’de Satış Planlama Müdürlüğü ve Veri Analitiği & Planlama Müdürlüğü görevlerinde bulundu. 21 yıldır aktif olarak çalışan Şenay Turan İslam, stratejik planlama, satışın planlanması, bütçe hazırlanması ve takibi, KPI’ların belirlenmesi ve performans sistemlerinin kurulması, fiyatlandırma, müşteri/ürün segmentasyonu ve karlılığı, veri analitiği, CRM ve raporlama sistemlerinin kurulması konularında uzmandır

  • BURAK ALAT Uzman Danışman

    Avusturya Lisesi’nden 1991 yılında mezun olan Burak Alat, Marmara Üniversitesi’nde Ekonomi eğitimi aldı. Yeditepe Üniversitesi’nde İşletme yüksek lisans yaptı ve London School of Public Relations’ta Marka Yönetimi okudu. İş hayatına İktisat Bankası’nda başlayan Alat, 2001-2008 yılları arasında Yurtiçi Kargo’nun Pazarlama Müdürlüğünü yaptı. Ardından Omsan Lojistik’te Stratejik Planlama ve Pazarlama Müdürlüğü ile Yurtiçi Satış-Operasyon Grup Müdürlüğü yaptı. Alat, lojistik sektöründeki deneyimi ile 2014-2015 yılları arasında Alman lojistik şirketi Kuehne Nagel’ın Türkiye Ülke Müdürlüğünü üstlendi.2016 yılından bu yana çeşitli sektörlerden kurumlara satış, pazarlama ve iletişim alanlarında danışmanlık yapmakta ve eğitimler vermektedir.