Biz SİZ’e inanıyoruz.

İş yaptığınız, maddi manevi emek harcadığınız, yatırım yaptığınız sektörünüzü herkesten önce siz bilirsiniz.

Kendi kaynaklarınızı, kurum kültürünüzü, mevcut kaynaklarınızı, sınırlarınızı, gitmek istediğiniz noktaları en iyi siz bilirsiniz.

Biz bu ‘know how’ın üzerine kendi bilgi ve tecrübemizi ekleyerek, hedefler oluşturmanız ve o hedeflere ulaşmanız için varız.

 

İş hayatında bir çok hedefimiz olabilir: Daha verimli olmak, aynı kadro ile daha fazla satmak, daha önce erişemediğiniz yeni müşterileri, sektörleri tespit edip yeni pazarlar bulmak,  piyasa koşulları ve iş yapış şekillerindeki değişime ayak uydurmak, satış ekiplerinizi daha etkin ve verimli çalıştırmak,  satış kanallarınızın yeterliliği, verimliliği, satış bölgelerine göre satış hacimlerini optimize etmek ve sizi ileri taşıyacak daha yüzlerce adım atılabilir.

 

Bizi ileriye taşıyacak adımları atarken karşılaşacağımız pek çok soru ve sorun olacaktır. Karlı ve sürdürülebilir büyüme için teknolojiden faydalanmak, maliyetlerimizi düşürmek, satışlarımızı arttırmak gerekiyor. Satışlarımıza yön verirken: Yeni müşterilere satmak mı daha düşük maliyetli, yoksa mevcut müşteri de derinleşmek mi? Peki derinleşmeyi hangi yollarla yapacağız, her müşteriye aynı şekilde mi davranacağız? Mevcut müşteride derinleşmek için müşteri memnuniyetini temelimize almalıyız, peki bunu nasıl yapacağız? Gibi sorular çeşitlendirilebilir. Her kurumun, şirketin , girişimcinin çözümü ona özeldir, ve özel olarak projelendirilir.

 

FCS DANIŞMANLIK

-    Size özel çözümleri ve hedefe ulaşma doğrultusunda yapılacak çalışmaları; organizasyonunuzun takım oyuncusu olarak, beraber planladığımız gün ve saatlerde fiziki olarak sizinle ve ekiplerinizle çalışarak,

-    Projelendirdiğimiz işlerin statü ve aksiyonlarını takip ederek, gerekli düzeltme ve düzenlemeleri yapan, diğer zamanlarda dijital olarak takipte kalarak

-    Şirkete maliyeti de fiziki olarak bulunduğu zamanlara göre olacağı için MAKSİMUM FAYDA ve MİNİMUM MALİYET sağlayan bir iş modeli sunar.

 

FİGEN ÇAMLIYURT’UN NOTU:

“27 yılın son 14 yılında en üst düzey yöneticiler ve CEO’lar seviyesinde çalışmak, karşıdaki bilgi birikiminin öneminin de farkında olmak, kendi girişimlerimizle bizzat kendi şirketini yönetmenin kattığı, masanın iki tarafında olmanın, her iki tarafında beklentilerini, ihtiyaçlarını anlamak, aktarmak ve çözüm üretme farkındalığına sahip olmak çok önemli.

Bizim en büyük farklarımızdan biri hikayemizi başarılar kadar başarısızlıklara da yer verip, tecrübeleri bu zenginlikle damıtmamız ve tüm çalışmalarımıza bu pencereden de bakabilmek. Bu zenginliği de yeni nesil yönetim enstrümanlarıyla harmanlayıp, çağı yaklayan bir metodoloji izleyerek, sizin bilginizi, sektör tecrübenizi ve kurum kültürünüzü harmanladığımız bir modelle hedefimize ulaşmak.”

 

- FCS TEORİK BİLGİNİN YANINA PRATİK İŞ DENEYİMİNİ DE KOYAR.

Piyasada ismi bilinen şirket ve operasyonlarda yıllar içinde kazanılmış tecrübeleri olan, uzman iş ortakları ile çalışır. Durumu doğru analiz edip, müşterisinin ihtiyaç ve beklentilerine en uygun sonuçlar üreten bir ekip yapısına sahiptir.

- FCS DANIŞMANLIK VERDİĞİ SÜRECİN AKTİF BİR PARÇASIDIR.

Doğru çözüm önerileri getirmenin yanı sıra, müşterisinin lehine doğru kararların alınması ve hayata geçirilmesi aşamalarının içinde yer alır.. Kolları sıvayarak süreçlerin yönetiminde etkin rol oynar.

- FCS İŞ ODAKLI VE HIZLI ÇALIŞIR

Bugünün hızla değişen ve rekabetçi iş dünyasında başarının sırrı çevik olmaktır. Değişime hızla adapte olmak, esnek iş planları üretmek çok önemlidir. Bu nedenle, FCS, tüm kaynakları, müşterilerinin ihtiyaçlarına ve hedeflerine kanalize ederek, çevik proje yönetimi prensipleri çerçevesinde çalışır.

- FCS HAYALLERİNİZİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRECEK REALİST ADIMLARA ÖNCÜLÜK EDER.

Kurum ve liderlerin vizyonuna odaklanır olur. Somut durum analizleri çerçevesinde üretilen çözümlerle müşterisinin vizyonunu hayata geçirmesinde dedike bir biçimde çalışır.